?>

Zaopatrujemy Was od 1989r. 

Jesteśmy z Państwem już od ponad 30 lat.

Hurtownia Elektrotechniczna J. Stalewski powstała w 1989 roku. Założycielem i właścicielem firmy jest Pan Jerzy Stalewski.Nasza firma jest jedną z kilku liczących się w Kielcach i okolicy hurtowni elektrotechnicznych. Naszym celem jest zaopatrywanie lokalnego rynku i nie tylko w  materiały i urządzenia elektrotechniczne i elektryczne.

Oferujemy pełen asortyment produktów potrzebnych wszędzie tam gdzie występuje i ma zastosowanie prąd elektryczny, począwszy od przemysłowych urządzeń, przesyłania, przetwarzania, kontroli, zabezpieczeń (profesjonalne alarmy i telewizja przemysłowa), pomiarów, informatyki, telefoniki i kończąc na jego odbiorze. Nasza działalność gospodarcza ma wielu kontrahentów z całej Polski. Produkty oferowane przez nas spełniają surowe normy oraz posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Współpraca z wiodącymi producentami pozwala zaoferować towary wysokiej jakości - w niskiej cenie, utrzymując jednocześnie wysoką jakość.

W przypadku nietypowych zamówień gwarantujemy realizację w najkrótszym z możliwych terminów. Dysponujemy transportem samochodowym umożliwiając realizację dostaw do klienta.Początkowo siedziba firmy znajdowała się przy ul. Peryferyjnej w Kielcach. W następnych latach została przeniesiona do budynku przy ul. Miłej, tam byliśmy przez okres 3 lat. Po upływie tego czasu nastąpiła kolejna przeprowadzka na ul. Jagiellońską gdzie prowadziliśmy sprzedaż przez następne 3 lata.

Obecnie siedziba firmy znajduje się w Kielcach przy ul. Robotniczej 10.

Hurtownia zaprasza:od poniedziałku do piątku w godzinach

8.00 - 18.00 w soboty od 8.00 - 14.00